KONST / Litografier / Färglitografi 5588303
nr 558 8303
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , signerad, Lasse Åberg, Vänskap, 36x53
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2008
kl 18:07:32
15/12 11:46:15
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg